Spotkanie Władz Uczelni z emerytowanymi pracownikami

W piątek, 26 sierpnia 2016 roku odbyło się spotkanie JM Rektora - prof. Marka Krawczyka oraz przedstawicieli Władz Uczelni z pracownikami przechodzącymi na emeryturę. Uroczystość prowadziła Prorektor ds. Kadr - prof. Renata Górska.
W piątek, 26 sierpnia 2016 roku odbyło się spotkanie JM Rektora - prof. Marka Krawczyka oraz przedstawicieli Władz Uczelni z pracownikami  przechodzącymi na emeryturę. Uroczystość prowadziła Prorektor ds. Kadr - prof. Renata Górska.

W spotkaniu uczestniczyli: Prorektor ds. Klinicznych, Inwestycji i Współpracy z Regionem - prof. Sławomir Nazarewski; Prorektor ds. Współpracy z Zagranicą - prof. Sławomir Majewski; Dziekan I Wydziału Lekarskiego, Rektor Elekt - prof. Mirosław Wielgoś; Prodziekan II Wydziału Lekarskiego, Prorektor Elekt ds. Klinicznych, Inwestycji i Współpracy z Regionem - dr hab. n. med. Wojciech Braksator; Prodziekan Wydziału Nauki o Zdrowiu, Prorektor Elekt ds. Kadr - prof. Andrzej Deptała; Prodziekan Wydziału Farmaceutycznego - dr hab. n. farm. Magdalena Bujalska-Zadrożny; Dziekan Wydziału Lekarsko-Dentystycznego - prof. Elżbieta Mierzwińska-Nastalska; Dziekan Wydziału Nauki o Zdrowiu - prof. Piotr Małkowski oraz Kanclerz - mgr Małgorzata Rejnik i Zastępca Kanclerza - mgr Jan Matłachowski.

Rektor - prof. Marek Krawczyk podziękował w imieniu Władz Uczelni emerytowanym pracownikom za ich wieloletni wkład w rozwój naszego Uniwersytetu i  wręczył pamiątkowe upominki oraz dyplomy.