Wizyta Wiceministra Sportu i Turystyki w CSR WUM

W czwartek, 25 sierpnia na zaproszenie Rektora – prof. Marka Krawczyka Centrum Sportowo- Rehabilitacyjne naszej Uczelni odwiedził Wiceminister Sportu i Turystyki - Jan Widera. W spotkaniu uczestniczyli również: mistrzyni świata w biegu przez płotki - Grażyna Rabsztyn, Kanclerz - Małgorzata Rejnik oraz Zastępca Kanclerza - Wojciech Starczyński.

Wiceminister zapoznał się z możliwościami uprawiania sportu w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, m.in. z warunkami, jakie stwarza pływalnia o wymiarach olimpijskich.