Warszawski Uniwersytet Medyczny na Salonie Maturzystów – Perspektywy 2017

W dniach 10-11 marca w salach wystawienniczych Pałacu Kultury i Nauki odbyła się XXVII edycja targów edukacyjnych zorganizowanych przez Perspektywy. Tradycyjnie wśród wystawców znalazła się nasza Uczelnia.

Wszyscy zainteresowani możliwościami kształcenia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym mogli odwiedzić stoisko WUM, gdzie zarówno pracownicy, jak i studenci Uczelni udzielali szczegółowych informacji dotyczących rekrutacji i warunków studiowania. Przyszli abiturienci otrzymali także niezbędne materiały informacyjne. W programie wydarzenia przewidziano czas na prezentację szkół wyższych. Z ramienia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego warunki tegorocznego naboru przedstawił dr Henryk Rebandel - Sekretarz Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej.

W komitecie Honorowym wydarzenia znaleźli się: Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego – Jarosław Gowin, Minister Edukacji Narodowej – Anna Zalewska, Przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich - prof. Jan Szmidt , Prezydent m.st. Warszawy - Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz Marszałek Województwa Mazowieckiego - Adam Struzik.

Fot. Jarosław Oktaba